St. Clairsville High School                    5/20/2022 - 7:22 PM
           OHSAA Division III East District - 5/17/2022            
                               2022                                
                    St Clairsville High School                     
 
Event 24  Boys 4x400 Meter Relay
================================================================   
    School                                              Prelims    
================================================================   
Heat  1 Preliminaries                                              
  1 Newcomerstown                                       3:42.75q   
     1) Garland, Bladon 11              2) Sanders, Jayson 10      
     3) Williams, Kadon 12              4) Weber, Brandon 11       
  2 Hiland                                              3:46.85q   
     1) Kuhns, Micah 12                 2) Hershey, Colton 12      
     3) Miller, Adam 10                 4) Miller, Corban 10       
  3 Malvern                                             3:52.12q   
     1) Kandel, Seth 11                 2) Swain, Eric 9           
     3) Delong, Drake 11                4) Huffman, Landyn 12      
  4 Steubenville Catholic Central                       3:59.09    
     1) Harris, George 12               2) Long, Evan 10           
     3) Bolster, Daniel 10              4) Schmiesing, Matthew 12  
  5 Fort Frye                                           4:05.99    
     1) Zimmer, Ethyn 12                2) Rubio, Jorge 11         
     3) Huck, Quentin 12                4) Bauerbach, Kail 10      
Heat  2 Preliminaries                                              
  1 Shadyside                                           3:36.62q   
     1) Reiman, Wyatt 12                2) Osman, Andrew 10        
     3) Vannest, Mason 12               4) Chimley, Kooper 11      
  2 Han. River                                          3:46.92q   
     1) Ramsay, Wyatt 12                2) Mozena, Maddox 10       
     3) Miller, Brandon 10              4) Isaly, Kabel 10         
  3 Tuscar. C.C.                                        3:48.51q   
     1) Nguyen, John 11                 2) Lakota, Drew 11         
     3) Sanchez-Libre, Assis 10         4) Cherry, Jordan 11       
  4 Tuscar. Valley                                      3:50.42q   
     1) Merrick, Zach 9                 2) Miller, Eli 9           
     3) Miller, Silas 11                4) Owens, Josh 11          
  5 Buckeye Trail                                       3:55.48q   
     1) Channell, Kohlton 9             2) Hoop, Blake 10          
     3) Dodd, Travis 9                  4) Rome, Franko 12         
  6 Caldwell                                            3:58.96    
     1) Estadt, Chuck 9                 2) Sayre, Marshal 11       
     3) Pfeffer, Chaz 9                 4) Kowalsky, Phillip 10    
===================================================================
    School                                              Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries                                                      
  1 Shadyside                                           3:36.62q  2
     1) Reiman, Wyatt 12                2) Osman, Andrew 10        
     3) Vannest, Mason 12               4) Chimley, Kooper 11      
  2 Newcomerstown                                       3:42.75q  1
     1) Garland, Bladon 11              2) Sanders, Jayson 10      
     3) Williams, Kadon 12              4) Weber, Brandon 11       
  3 Hiland                                              3:46.85q  1
     1) Kuhns, Micah 12                 2) Hershey, Colton 12      
     3) Miller, Adam 10                 4) Miller, Corban 10       
  4 Han. River                                          3:46.92q  2
     1) Ramsay, Wyatt 12                2) Mozena, Maddox 10       
     3) Miller, Brandon 10              4) Isaly, Kabel 10         
  5 Tuscar. C.C.                                        3:48.51q  2
     1) Nguyen, John 11                 2) Lakota, Drew 11         
     3) Sanchez-Libre, Assis 10         4) Cherry, Jordan 11       
  6 Tuscar. Valley                                      3:50.42q  2
     1) Merrick, Zach 9                 2) Miller, Eli 9           
     3) Miller, Silas 11                4) Owens, Josh 11          
  7 Malvern                                             3:52.12q  1
     1) Kandel, Seth 11                 2) Swain, Eric 9           
     3) Delong, Drake 11                4) Huffman, Landyn 12      
  8 Buckeye Trail                                       3:55.48q  2
     1) Channell, Kohlton 9             2) Hoop, Blake 10          
     3) Dodd, Travis 9                  4) Rome, Franko 12         
  9 Caldwell                                            3:58.96   2
     1) Estadt, Chuck 9                 2) Sayre, Marshal 11       
     3) Pfeffer, Chaz 9                 4) Kowalsky, Phillip 10    
 10 Steubenville Catholic Central                       3:59.09   1
     1) Harris, George 12               2) Long, Evan 10           
     3) Bolster, Daniel 10              4) Schmiesing, Matthew 12  
 11 Fort Frye                                           4:05.99   1
     1) Zimmer, Ethyn 12                2) Rubio, Jorge 11         
     3) Huck, Quentin 12                4) Bauerbach, Kail 10