St. Clairsville High School                    5/20/2022 - 7:22 PM
           OHSAA Division III East District - 5/17/2022            
                               2022                                
                    St Clairsville High School                     
 
Event 23  Girls 4x400 Meter Relay
================================================================   
    School                                              Prelims    
================================================================   
Heat  1 Preliminaries                                              
  1 Fort Frye                                           4:24.37q   
     1) Huck, Ava 9                     2) Buchanon, Kyndal 9      
     3) Rauch, Meadow 11                4) Richards, Emma 9        
  2 Garaway                                             4:25.75q   
     1) Yoder, Kenadi 11                2) Schwartz, Megan 10      
     3) Wengerd, Mya 9                  4) Johnson, Jessie 11      
  3 Strasburg-Franklin                                  4:33.46q   
     1) Willoughby, Maci 12             2) Becker, Madi 12         
     3) Fry, Aubrey 9                   4) Curfman, Karli 11       
  4 Newcomerstown                                       4:38.10q   
     1) Mathews, Zoey 10                2) Fish, Jessie 10         
     3) Schuler, Mariah 10              4) Moner, Marlie 11        
  5 Hiland                                              4:42.91    
     1) Coil, Brynne 11                 2) Miller, Kailyn 9        
     3) Mast, Lydia 10                  4) Lies, Rayauna 10        
  6 Han. River                                          5:02.39    
     1) Beard, Mara 10                  2) Caldwell, Camryn 12     
     3) Grimes, Brielle 10              4) Honeycutt, Chloe 11     
Heat  2 Preliminaries                                              
  1 Steubenville Catholic Central                       4:17.43q   
     1) Bolster, Kathryn 10             2) Kerker, Theresa 11      
     3) Schmiesing, Elizabeth 9         4) Symington, Clara 12     
  2 Tuscar. C.C.                                        4:23.17q   
     1) Dillon, Rylee 11                2) Sciarretti, Julia 9     
     3) Sciarretti, Gina 12             4) Triplett, Reese 11      
  3 Barnesville                                         4:25.91q   
     1) Yee, Mia 11                     2) Yater, Ayla 10          
     3) Bethel, Marah 10                4) Cassidy, Britnee 11     
  4 Caldwell                                            4:37.42q   
     1) Block, Brynn 12                 2) Dimmerling, Gwendolyn 12
     3) Speck, Sage 11                  4) Ridenour, Jaden 12      
  5 Buckeye Trail                                       4:39.31    
     1) Shipe, Grace 10                 2) Ward, Riley 10          
     3) Randulic, Emily 10              4) Tank, Ava 12            
  6 West Muskingum                                      4:44.12    
     1) Guentter, Abby 10               2) Hankinson, Carlee 11    
     3) Thornton, Aleigh 11             4) Johnson, Josey 12       
===================================================================
    School                                              Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries                                                      
  1 Steubenville Catholic Central                       4:17.43q  2
     1) Bolster, Kathryn 10             2) Kerker, Theresa 11      
     3) Schmiesing, Elizabeth 9         4) Symington, Clara 12     
  2 Tuscar. C.C.                                        4:23.17q  2
     1) Dillon, Rylee 11                2) Sciarretti, Julia 9     
     3) Sciarretti, Gina 12             4) Triplett, Reese 11      
  3 Fort Frye                                           4:24.37q  1
     1) Huck, Ava 9                     2) Buchanon, Kyndal 9      
     3) Rauch, Meadow 11                4) Richards, Emma 9        
  4 Garaway                                             4:25.75q  1
     1) Yoder, Kenadi 11                2) Schwartz, Megan 10      
     3) Wengerd, Mya 9                  4) Johnson, Jessie 11      
  5 Barnesville                                         4:25.91q  2
     1) Yee, Mia 11                     2) Yater, Ayla 10          
     3) Bethel, Marah 10                4) Cassidy, Britnee 11     
  6 Strasburg-Franklin                                  4:33.46q  1
     1) Willoughby, Maci 12             2) Becker, Madi 12         
     3) Fry, Aubrey 9                   4) Curfman, Karli 11       
  7 Caldwell                                            4:37.42q  2
     1) Block, Brynn 12                 2) Dimmerling, Gwendolyn 12
     3) Speck, Sage 11                  4) Ridenour, Jaden 12      
  8 Newcomerstown                                       4:38.10q  1
     1) Mathews, Zoey 10                2) Fish, Jessie 10         
     3) Schuler, Mariah 10              4) Moner, Marlie 11        
  9 Buckeye Trail                                       4:39.31   2
     1) Shipe, Grace 10                 2) Ward, Riley 10          
     3) Randulic, Emily 10              4) Tank, Ava 12            
 10 Hiland                                              4:42.91   1
     1) Coil, Brynne 11                 2) Miller, Kailyn 9        
     3) Mast, Lydia 10                  4) Lies, Rayauna 10        
 11 West Muskingum                                      4:44.12   2
     1) Guentter, Abby 10               2) Hankinson, Carlee 11    
     3) Thornton, Aleigh 11             4) Johnson, Josey 12       
 12 Han. River                                          5:02.39   1
     1) Beard, Mara 10                  2) Caldwell, Camryn 12     
     3) Grimes, Brielle 10              4) Honeycutt, Chloe 11