St. Clairsville High School                    5/20/2022 - 7:22 PM
           OHSAA Division III East District - 5/17/2022            
                               2022                                
                    St Clairsville High School                     
 
Event 17  Girls 800 Meter Run
================================================================   
    Name                    Year School                 Prelims    
================================================================   
Heat  1 Preliminaries                                              
  1 Bethel, Marah             10 Barnesville            2:31.61Q   
  2 Waller, Cadence            9 Fort Frye              2:33.32Q   
  3 Johnson, Josey            12 West Muskingum         2:37.37Q   
  4 Fish, Jessie              10 Newcomerstown          2:40.87Q   
  5 Stewart, Kaelee           10 Shadyside              2:45.53Q   
  6 Starr, Grace               9 Barnesville            2:47.40Q   
  7 Shapaka, Meara            12 Strasburg-Franklin     2:50.58Q   
  8 Allison, Katherine        11 West Muskingum         2:56.71Q   
  9 Fulton, Maggie             9 Fort Frye              3:00.97    
 10 Stewart, Jaydyn           11 Monroe Central         3:11.01    
 11 Irvine, Leah               8 Malvern                3:16.57    
 12 Caldwell, Camryn          12 Han. River             3:29.54    
 13 Tewksbary, Abbey           9 Shenandoah             3:40.45    
Heat  2 Preliminaries                                              
  1 Johnson, Jessie           11 Garaway                2:29.90Q   
  2 Schwartz, Megan           10 Garaway                2:35.62Q   
  3 Triplett, Reese           11 Tuscar. C.C.           2:36.89Q   
  4 Willoughby, Maci          12 Strasburg-Franklin     2:38.13Q   
  5 Okarma, Jackie            11 Steubenville           2:38.98Q   
  6 Sciarretti, Gina          12 Tuscar. C.C.           2:40.15Q   
  7 Kuebler, Carolyn          10 Steubenville           2:41.32Q   
  8 Ward, Riley               10 Buckeye Trail          2:43.64Q   
  9 Hesson, Calli             12 Caldwell               2:45.93    
 10 Laswell, Emalee           11 Caldwell               3:00.63    
 11 Agin, Olivia               9 Toronto                3:05.59    
 12 Mast, Lydia               10 Hiland                 3:08.26    
 13 Wilson, Caitlyn           11 Rosecrans              3:11.66    
 14 Kinney, Abigail            9 Monroe Central         3:24.30    
 -- Sims, Addie               10 Shadyside                  DNF    
===================================================================
    Name                    Year School                 Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries                                                      
  1 Johnson, Jessie           11 Garaway                2:29.90Q  2
  2 Bethel, Marah             10 Barnesville            2:31.61Q  1
  3 Waller, Cadence            9 Fort Frye              2:33.32Q  1
  4 Schwartz, Megan           10 Garaway                2:35.62Q  2
  5 Triplett, Reese           11 Tuscar. C.C.           2:36.89Q  2
  6 Johnson, Josey            12 West Muskingum         2:37.37Q  1
  7 Willoughby, Maci          12 Strasburg-Franklin     2:38.13Q  2
  8 Fish, Jessie              10 Newcomerstown          2:40.87Q  1
  9 Okarma, Jackie            11 Steubenville           2:38.98Q  2
 10 Stewart, Kaelee           10 Shadyside              2:45.53Q  1
 11 Sciarretti, Gina          12 Tuscar. C.C.           2:40.15Q  2
 12 Starr, Grace               9 Barnesville            2:47.40Q  1
 13 Kuebler, Carolyn          10 Steubenville           2:41.32Q  2
 14 Shapaka, Meara            12 Strasburg-Franklin     2:50.58Q  1
 15 Ward, Riley               10 Buckeye Trail          2:43.64Q  2
 16 Allison, Katherine        11 West Muskingum         2:56.71Q  1
 17 Hesson, Calli             12 Caldwell               2:45.93   2
 18 Laswell, Emalee           11 Caldwell               3:00.63   2
 19 Fulton, Maggie             9 Fort Frye              3:00.97   1
 20 Agin, Olivia               9 Toronto                3:05.59   2
 21 Mast, Lydia               10 Hiland                 3:08.26   2
 22 Stewart, Jaydyn           11 Monroe Central         3:11.01   1
 23 Wilson, Caitlyn           11 Rosecrans              3:11.66   2
 24 Irvine, Leah               8 Malvern                3:16.57   1
 25 Kinney, Abigail            9 Monroe Central         3:24.30   2
 26 Caldwell, Camryn          12 Han. River             3:29.54   1
 27 Tewksbary, Abbey           9 Shenandoah             3:40.45   1
 -- Sims, Addie               10 Shadyside                  DNF   2