St. Clairsville High School                    5/20/2022 - 7:22 PM
           OHSAA Division III East District - 5/17/2022            
                               2022                                
                    St Clairsville High School                     
 
Event 13  Girls 400 Meter Dash
================================================================   
    Name                    Year School                 Prelims    
================================================================   
Heat  1 Preliminaries                                              
  1 Bolster, Kathryn          10 Steubenville           1:05.09q   
  2 Fry, Aubrey                9 Strasburg-Franklin     1:08.58q   
  3 Beard, Mara               10 Han. River             1:09.43    
  4 Roseberry, Bella          10 Shadyside              1:11.51    
  5 Rauch, Natalie             9 Fort Frye              1:11.74    
Heat  2 Preliminaries                                              
  1 Schmiesing, Elizabeth      9 Steubenville           1:05.81q   
  2 Guentter, Abby            10 West Muskingum         1:09.82    
  3 Berry, Alaina              9 Rosecrans              1:11.73    
  4 Randulic, Emily           10 Buckeye Trail          1:11.75    
  5 Green, Ava                 9 Shadyside              1:13.15    
  6 Doan, Whitney             12 Frontier               1:14.57    
Heat  3 Preliminaries                                              
  1 Bethel, Marah             10 Barnesville            1:04.84q   
  2 Lies, Rayauna             10 Hiland                 1:05.77q   
  3 Bettinger, Riley          10 Monroe Central         1:06.18q   
  4 Thornton, Aleigh          11 West Muskingum         1:11.69    
  5 Laswell, Emalee           11 Caldwell               1:12.00    
  6 Shapley, Jalynn           11 Frontier               1:12.48    
  7 Winters, Madison          10 Barnesville            1:14.16    
Heat  4 Preliminaries                                              
  1 Richards, Emma             9 Fort Frye              1:03.52q   
  2 Ridenour, Jaden           12 Caldwell               1:04.02q   
  3 Boni, Alyssa              10 Malvern                1:11.11    
  4 Wright, Livia             11 Rosecrans              1:11.62    
  5 Kinney, Abigail            9 Monroe Central         1:22.95    
  6 Stalder, Cadie            11 Han. River             1:24.96    
===================================================================
    Name                    Year School                 Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries                                                      
  1 Richards, Emma             9 Fort Frye              1:03.52q  4
  2 Ridenour, Jaden           12 Caldwell               1:04.02q  4
  3 Bethel, Marah             10 Barnesville            1:04.84q  3
  4 Bolster, Kathryn          10 Steubenville           1:05.09q  1
  5 Lies, Rayauna             10 Hiland                 1:05.77q  3
  6 Schmiesing, Elizabeth      9 Steubenville           1:05.81q  2
  7 Bettinger, Riley          10 Monroe Central         1:06.18q  3
  8 Fry, Aubrey                9 Strasburg-Franklin     1:08.58q  1
  9 Beard, Mara               10 Han. River             1:09.43   1
 10 Guentter, Abby            10 West Muskingum         1:09.82   2
 11 Boni, Alyssa              10 Malvern                1:11.11   4
 12 Roseberry, Bella          10 Shadyside              1:11.51   1
 13 Wright, Livia             11 Rosecrans              1:11.62   4
 14 Thornton, Aleigh          11 West Muskingum         1:11.69   3
 15 Berry, Alaina              9 Rosecrans              1:11.73   2
 16 Rauch, Natalie             9 Fort Frye              1:11.74   1
 17 Randulic, Emily           10 Buckeye Trail          1:11.75   2
 18 Laswell, Emalee           11 Caldwell               1:12.00   3
 19 Shapley, Jalynn           11 Frontier               1:12.48   3
 20 Green, Ava                 9 Shadyside              1:13.15   2
 21 Winters, Madison          10 Barnesville            1:14.16   3
 22 Doan, Whitney             12 Frontier               1:14.57   2
 23 Kinney, Abigail            9 Monroe Central         1:22.95   4
 24 Stalder, Cadie            11 Han. River             1:24.96   4