St. Clairsville High School                    5/20/2022 - 7:22 PM
           OHSAA Division III East District - 5/17/2022            
                               2022                                
                    St Clairsville High School                     
 
Event 12  Boys 4x100 Meter Relay
================================================================   
    School                                              Prelims    
================================================================   
Heat  1 Preliminaries                                              
  1 Hiland                                                46.48q   
     1) Miller, Adam 10                 2) Chupp, Gabriel 10       
     3) Wilson, Kendrick 11             4) Kuhns, Micah 12         
  2 Han. River                                            47.06q   
     1) Mitchell, Clee 11               2) Miller, Brandon 10      
     3) Isaly, Kabel 10                 4) Long, Ty 11             
  3 Newcomerstown                                         47.27q   
     1) McConnell, Carter 9             2) Garland, Bladon 11      
     3) Weber, Brandon 11               4) Wilson, Braxton 12      
  4 Monroe Central                                        48.60    
     1) Phillips, Dalton 10             2) Jennewein, Blake 9      
     3) Berry, Travis 11                4) Swisher, Jake 12        
  5 Fort Frye                                             49.01    
     1) Powell, Austin 11               2) Stewart, Layton 9       
     3) Pierce, Kenton 10               4) Zimmer, Ethyn 12        
 -- Malvern                                                 DNF    
     1) Huffman, Landyn 12              2) Watson, Xavier 11       
     3) Barrino, Ja'Son 11              4) Thomas, Kj 12           
Heat  2 Preliminaries                                              
  1 Shadyside                                             44.56q   
     1) Reiman, Wyatt 12                2) Chimley, Kooper 11      
     3) Osman, Andrew 10                4) Vannest, Mason 12       
  2 Tuscar. Valley                                        47.08q   
     1) Waltz, Tilor 9                  2) Miller, Silas 11        
     3) Loibl, Lucas 12                 4) Castro, Macin 9         
  3 Buckeye Trail                                         47.70q   
     1) Hinkle, Logan 12                2) Parry, Charlie 10       
     3) Eagon, Koen 10                  4) Bates, Brendan 12       
  4 Strasburg-Franklin                                    47.83q   
     1) Fierbaugh, Elijah 12            2) Chewning, Kody 9        
     3) Edwards, Parker 9               4) Ross, Jacob 12          
  5 Caldwell                                              47.94q   
     1) Sayre, Marshal 11               2) Kowalsky, Phillip 10    
     3) Frame, Zach 10                  4) Wheeler, Dylan 10       
===================================================================
    School                                              Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries                                                      
  1 Shadyside                                             44.56q  2
     1) Reiman, Wyatt 12                2) Chimley, Kooper 11      
     3) Osman, Andrew 10                4) Vannest, Mason 12       
  2 Hiland                                                46.48q  1
     1) Miller, Adam 10                 2) Chupp, Gabriel 10       
     3) Wilson, Kendrick 11             4) Kuhns, Micah 12         
  3 Han. River                                            47.06q  1
     1) Mitchell, Clee 11               2) Miller, Brandon 10      
     3) Isaly, Kabel 10                 4) Long, Ty 11             
  4 Tuscar. Valley                                        47.08q  2
     1) Waltz, Tilor 9                  2) Miller, Silas 11        
     3) Loibl, Lucas 12                 4) Castro, Macin 9         
  5 Newcomerstown                                         47.27q  1
     1) McConnell, Carter 9             2) Garland, Bladon 11      
     3) Weber, Brandon 11               4) Wilson, Braxton 12      
  6 Buckeye Trail                                         47.70q  2
     1) Hinkle, Logan 12                2) Parry, Charlie 10       
     3) Eagon, Koen 10                  4) Bates, Brendan 12       
  7 Strasburg-Franklin                                    47.83q  2
     1) Fierbaugh, Elijah 12            2) Chewning, Kody 9        
     3) Edwards, Parker 9               4) Ross, Jacob 12          
  8 Caldwell                                              47.94q  2
     1) Sayre, Marshal 11               2) Kowalsky, Phillip 10    
     3) Frame, Zach 10                  4) Wheeler, Dylan 10       
  9 Monroe Central                                        48.60   1
     1) Phillips, Dalton 10             2) Jennewein, Blake 9      
     3) Berry, Travis 11                4) Swisher, Jake 12        
 10 Fort Frye                                             49.01   1
     1) Powell, Austin 11               2) Stewart, Layton 9       
     3) Pierce, Kenton 10               4) Zimmer, Ethyn 12        
 -- Malvern                                                 DNF   1
     1) Huffman, Landyn 12              2) Watson, Xavier 11       
     3) Barrino, Ja'Son 11              4) Thomas, Kj 12