St. Clairsville High School                                 5/20/2022 - 7:22 PM
                  OHSAA Division III East District - 5/17/2022                  
                                      2022                                      
                           St Clairsville High School                           
 
Event 9  Girls 1600 Meter Run
=======================================================================         
    Name                    Year School                  Finals  Points         
=======================================================================         
Finals                                                                          
  1 Waller, Cadence            9 Fort Frye              5:42.14   10            
  2 Speck, Sage               11 Caldwell               5:45.42    8            
  3 Beckett, Kenzie           11 Shadyside              5:47.00    6            
  4 Ward, Riley               10 Buckeye Trail          5:51.43    5            
  5 Lautenschleger, Josie     12 Strasburg-Franklin     5:57.55    4            
  6 Wengerd, Mya               9 Garaway                6:08.64    3            
  7 Swiney, Alaina            10 Ridgewood              6:08.68    2            
  8 Cherepko, Natalie          9 Steubenville           6:14.71    1            
  9 Huck, Camryn               9 Fort Frye              6:23.67                 
 10 Lowe, Emma                11 Caldwell               6:24.85                 
 11 Hershberger, Allison       9 Hiland                 6:32.53                 
 12 Johnson, Josey            12 West Muskingum         6:36.06                 
 13 Jenkins, Delana            9 Barnesville            6:45.66                 
 14 Allison, Katherine        11 West Muskingum         6:46.60                 
 15 Guy, Addison              12 Newcomerstown          6:50.56                 
 16 Boltz, Valerie             9 Shadyside              6:59.82                 
 17 Stewart, Jaydyn           11 Monroe Central         7:10.97                 
 18 Atkinson, Kenzie          11 Buckeye Trail          7:13.54                 
 19 Brown, Megan              11 Steubenville           7:25.47                 
 20 Kuba, Megan               10 Malvern                7:42.73                 
 21 Ford, Hannah              10 Malvern                9:46.54                 
 -- Sitjar, Lola              12 Tuscar. C.C.               DNF                 
================================================================================
                        Women - Team Rankings - 17 Events Scored                
================================================================================
    1) Fort Frye                   80        2) Steubenville Catholic Cen  74   
    3) Garaway                     66        4) Strasburg-Franklin         63   
    5) Shadyside                   60        6) Barnesville                55   
    6) Caldwell                    55        8) Newcomerstown              39   
    9) Buckeye Trail               25.50    10) Tuscar. C.C.               25   
   11) Bellaire                    22       12) West Muskingum             19.50
   13) Han. River                  19       14) Ridgewood                  16   
   14) Malvern                     16       16) Rosecrans                  11   
   17) Shenandoah                   5       18) Monroe Central              4   
   19) Hiland                       3       20) Frontier                    2